سوددهی

فعال
استیکینگ شتاب دهنده ها همکاران وظایف
به زودی
قرعه‌کشی جایزه صرفه‌جویی فروشگاه برنامه وفاداری
  • خانه
  • چگونه کار می کند؟

چگونه کار می کند؟

آشنایی با اکوسیستم سرمایه گذاری های رمزارز Netmi حداقل زمانی را می طلبد. این راهنماها به سرعت لحظه ای را تسریع می کنند که سرمایه گذاری های شما شروع به تولید درآمد می کنند.
مرحله 1
برای حساب کاربری ثبت نام کنید

برای شروع، لطفاً یک حساب کاربری شخصی ایجاد کنید. بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک کنید و فرم الکترونیکی را پر کنید. نام کاربری خود را مشخص کنید (نام یکتای شما در پلتفرم)، یک رمز عبور پیچیده برای حفاظت از حساب خود در برابر نفوذ کنندگان انتخاب کنید، آن را تکرار کنید و آدرس ایمیل فعلی خود را وارد کنید. قوانین پلتفرم را مرور کنید و با آنها موافقت کنید.

مرحله 2
یک طرح سرمایه گذاری انتخاب کنید

پلتفرم Netmi چندین طرح سرمایه گذاری ارائه می کند. آنها در اندازه سهم، مدت اعتبار و نرخ سود پتانسیل متفاوت هستند. گزینه مناسبی را که با برنامه های مالی شما هماهنگ است، انتخاب کنید.

مرحله 3
موجودی حساب سرمایه گذاری خود را شارژ کنید

با عبور از فرآیند احراز هویت، به حساب کاربری شخصی خود وارد شوید. در بخش "شارژ حساب"، موجودی حساب خود را با مبلغ لازم برای قرار دادن سهم در طرح سرمایه گذاری انتخابی خود شارژ کنید. از هر یک از سیستم های پرداختی که پلتفرم ما پشتیبانی می کند، استفاده کنید. تمام مراحل فرآیند شارژ را تکمیل کنید. مطمئن شوید که وجوه به درستی به موجودی شما افزوده شده است. اکنون می توانید به قرار دادن سهم خود در پلتفرم بپردازید.

مرحله 4
درآمدزایی از جذب سرمایه گذاران جدید

شبکه همکاران فروش ایجاد کرده و درآمد خود را افزایش دهید. مشتریان جدید را به پلتفرم جذب کنید و از هر سرمایه گذاری جدیدی که همکاران شما قرار می دهند، درصدی از آن را دریافت کنید. همچنین با رشد شبکه همکاران خود، بیشترین بونوس ها و پاداش ها را دریافت کنید. این یک درآمد اضافی است که به حداقل تلاش و دانش نیاز دارد. برای دریافت آن، تنها کافی است خدمات ما را با رعایت قوانین پلتفرم به مخاطبان خود معرفی کنید.

مرحله 5
پیگیری انباشت سودهای خود

بعد از انتخاب یک طرح درآمد، شارژ موجودی و قرار دادن سهم، تنها کاری که باید انجام دهید، تماشای تصاعد سود سرمایه گذاری، کمیسیون های معرفی و بونوس ها در موجودی حساب خود است.

مرحله 6
از تمامی فرصت های کسب درآمد اضافی استفاده کنید

پلتفرم امکاناتی را برای کسب درآمد اضافی ارائه می دهد، از جمله انجام وظایف پرداختی، شرکت در قرعه کشی های جایزه و فعالیت های مختلف که با توسعه سیستم اضافه خواهند شد. برای کسب سود بیشتر، از تمامی ویژگی های پلتفرم 100٪ استفاده کنید.

مرحله 7
برداشت سودهای کسب شده

پلتفرم Netmi امکان برداشت سودهای به دست آمده در موجودی حساب خود را با استفاده از تعدادی روش پرداخت فراهم می کند. درخواست های برداشت وجوه به طور معمول به صورت فوری پردازش می شوند. شما باید وجوه را به همان ارزی که برای تامین مالی حساب اولیه استفاده شده بود، برداشت کنید.