سوددهی

فعال
استیکینگ شتاب دهنده هاNEW همکاران وظایف
به زودی
قرعه‌کشی جایزه صرفه‌جویی فروشگاه برنامه وفاداری

اخطار ریسک

شرکت عامل پلتفرم سرمایه‌گذاری نتمی در مورد خطرات مرتبط با هرگونه معامله مرتبط با مبادله دارایی‌های رمزنگاری شده هشدار می‌دهد. کارشناسان مالی ما به طور مداوم بازار را کنترل می‌کنند تا تمامی تأثیرات منفی ممکن را مدیریت کنند.

سود تولید شده از طریق معاملات دارایی‌ها با حاشیه سود بالا در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده است. این عملیات می‌تواند درآمد بالایی به همراه داشته باشد، اما در عین حال درجه‌ای از خطر وجود دارد. شما باید این خطرات را قبول کنید و قبل از سرمایه‌گذاری با آن‌ها آشنا شوید.

برای کاهش خطرات بازار، کارشناسان نتمی از تنوع سرمایه‌گذاری گسترده استفاده می‌کنند. این به توزیع سرمایه‌های سرمایه‌گذاری شده در بین کلاس‌های دارایی مختلف اشاره دارد. این روش به شما اجازه می‌دهد که ضررها را مدیریت کنید و آن‌ها را با سود حاصل از معاملات دیگر دارایی‌های حاشیه سود پوشش دهید. روش دیگری که برای کاهش خسارت‌ها ثابت است، انتخاب نسبت بهینه ریسک و پاداش است. این روش توسط کارشناسان شرکت استفاده می‌شود و باعث افزایش سودآوری معاملات، کاهش احتمال از دست دادن کامل دارایی‌های مورد مدیریت می‌شود.

قاعده اصلی یک سرمایه‌گذار موفق این است که سرمایه‌ای را سرمایه‌گذاری کند که در صورت از دست رفتن آن برای بودجه شخصی و خانوادگی آسیب زیادی ایجاد نکند. بنابراین، قبل از سرمایه‌گذاری در دارایی‌های خود، لطفاً قدرت مالی خود را تجزیه و تحلیل کرده و آن را با انتظارات خود از فعالیت‌های سرمایه‌گذاری مقایسه کنید.