سوددهی

فعال
استیکینگ شتاب دهنده هاNEW همکاران وظایف
به زودی
قرعه‌کشی جایزه صرفه‌جویی فروشگاه برنامه وفاداری

شتاب دهنده ها

از سیستم شتاب‌دهنده منحصر به فرد ما استفاده کنید تا به افزایش بهره روزانه و تسریع در بازگشت سرمایه بپردازید. جوایز مختلف دریافت کنید و توکن‌های داخلی NTM را بدست آورید که می‌توانید آن‌ها را بعداً بفروشید و سود بیشتری کسب کنید.

بونوس‌های شتاب‌دهنده

بونوس‌ها فوراً پس از انجام سرمایه گذاری جدید با استفاده از شتاب‌دهنده به حساب شما منظور می‌شوند.
1 » افزایش سودآوری
افزایش نرخ بازگشت روزانه
2 » تخصیص توکن‌های NTM
ارائه تعداد معینی از توکن‌های NTM سفارشی.
3 » بازگشت وجه به موجودی اصلی
بازپرداخت بخشی از مبلغ به موجودی اصلی پس از ایجاد سهمیه جدید.
4 » بونوس به موجودی بونوس
دریافت مقدار معینی از بونوس ویژه.
5 » بونوس به مقدار سهمیه (%)
بونوس اضافی به عنوان درصدی از مقدار سهمیه.
6 » بونوس به مقدار سهمیه ($)
بونوس نقدی اضافی به مقدار سهمیه.

مزایای NTM

نرخ توکن روز به روز افزایش می‌یابد. شما می‌توانید توکن‌ها را جمع‌آوری کرده، آنها را در زمان‌های بعدی با قیمت بهتری بفروشید و سود اضافی کسب کنید.
قیمت NTM

$0.8268

تغییر در 24 ساعت گذشته

0.00%

تغییر در هفته گذشته

+0.27%

تغییر کلی از آغاز

+46.45%

بعد از خرید شتاب‌دهنده، شما مقدار معینی از توکن‌های NTM دریافت خواهید کرد. این توکن‌ها در یک حساب ویژه قفل می‌شوند. به محض فعال شدن شتاب‌دهنده شما، توکن‌ها قفل می‌شوند و برای فروش در دسترس قرار می‌گیرند. هر شتاب‌دهنده دوره اعتبار خاص خود را دارد. در صورتی که این دوره منقضی شده و شتاب‌دهنده فعال نشده باشد، توکن‌های شما همچنان قفل می‌مانند و شما می‌توانید هر زمان که خواستید آن‌ها را به قیمتی مناسب بفروشید.

سوالات متداول

شتاب‌دهنده‌ها چه چیزی هستند؟
شتاب‌دهنده‌ها ابزارهای مالی منحصر به فرد شرکت ما هستند که به هر مشتری این امکان را می‌دهند تا بازده سرمایه‌گذاری خود را افزایش دهند، جوایز مختلفی دریافت کنند و در مکان‌گذاری توکن داخلی NTM شرکت کنند.
چگونه شتاب‌دهنده کار می‌کند؟
بیایید بگوییم شما یک شتاب‌دهنده با قیمت 100 دلار و ویژگی‌های زیر خریداری می‌کنید:

تخصیص: 500 توکن NTM (حدود 105 دلار با نرخ 1 توکن NTM = 0.21$)
افزایش بازگشت سرمایه: 30 روز (+0.5%)
بازگشت وجه به موجودی اصلی: +10.00$
بونوس به موجودی ویژه: +100.00$
بونوس به مقدار سهمیه: +3%
بونوس به مقدار سهمیه: +20.00$

فوراً پس از خرید، شما 100 توکن NTM به حساب قفل شده‌ای خاص دریافت خواهید کرد. در صورتی که شما سهمیه‌گذاری به مبلغ 1000 دلار در طرح استاندارد انجام دهید (که به شما 0.8% در روز به مدت 210 روز می‌دهد)، شتاب‌دهنده به شما امکان می‌دهد تا به مدت 30 روز افزایش 0.5% به درصد روزانه پایه را دریافت کنید. در این صورت سودآوری روزانه شما تا 1.3% در 30 روز اول خواهد بود، سپس در طی 180 روز باقی‌مانده شما همچنان 0.8% روزانه دریافت خواهید کرد. به علاوه، شما 10 دلار به موجودی اصلی و 100 دلار بونوس به موجودی ویژه دریافت خواهید کرد، همچنین بونوس‌های اضافی به مقدار سهمیه +3% و 20.00 $. مجموع مبلغ سهم با تمام بونوس‌ها و مزایا به 1050 دلار می‌رسد. همچنین، فوراً پس از فعال‌سازی، 500 توکن NTM شما برای فروش در دسترس خواهد بود. وقتی توکن‌های خود را به مقدار 500 توکن NTM بفروشید، شما تا 105 دلار به نرخ 0.21 $ برای هر توکن NTM دریافت خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما مبلغی که بر روی شتاب‌دهنده خرج کرده‌اید را بازگردانده و سود خواهید کرد.

حتی اگر شما شتاب‌دهنده را فعال نکنید، آن دارای تاریخ انقضای خاصی است، پس از آن توکن‌های NTM همچنان قفل می‌مانند و برای فروش در دسترس می‌شوند. شما می‌توانید خودتان شتاب‌دهنده را فعال کنید یا آن را به یک شرکت‌کننده دیگر بدهید. در این صورت درآمدی از فروش توکن‌های خود دریافت خواهید کرد و شرکت‌کننده دیگر تمام بونوس‌ها را دریافت خواهد کرد.
چگونه می‌توانم یک شتاب‌دهنده خریداری کنم؟
برای خرید یک شتاب‌دهنده، وارد حساب کاربری شخصی خود شوید و به بخش "شتاب‌دهنده‌ها" بروید، بلوک شتاب‌دهنده مورد نظر را انتخاب کرده و "خرید" را کلیک کنید. پس از خرید، یک کد ویژه دریافت خواهید کرد که باید هنگام انجام سرمایه گذاری جدید استفاده شود.
چگونه می‌توانم شتاب‌دهنده را فعال کرد؟
پس از خرید شتاب‌دهنده، می‌توانید آن را در صفحه "شتاب‌دهنده‌های من" پیدا کنید. کد آن را کپی کرده و هنگام انجام سرمایه گذاری در بخش "سرمایه‌گذاری‌های من - ورود مقدار جدید"، روی دکمه "استفاده از شتاب‌دهنده" کلیک کنید. پس از انجام سرمایه گذاری، شتاب‌دهنده فعال می‌شود و تمام بونوس‌ها و مزایای همراه با آن اعمال و به کار گرفته می‌شوند.
?چگونه می‌توانم توکن‌های NTM را بفروشم؟
شما قادر خواهید بود توکن‌ها را از حساب قفل شده به نرخ کنونی بفروشید، همچنین این امکان وجود دارد که فوراً پس از فعال‌سازی شتاب‌دهنده، یا زمانی که شرکت‌کننده دیگری از آن استفاده کند، توکن‌ها را بفروشید. اگر شتاب‌دهنده منقضی شود، توکن‌ها نیز قفل خواهند شد و شما قادر به فروش آنها خواهید بود. اگر شتاب‌دهنده را خودتان فعال کنید، تمام بونوس‌های مربوط به شما را دریافت خواهید کرد و توکن‌های NTM شما قفل خواهند شد. اگر شتاب‌دهنده منقضی شود و فعال نشده باشد، بونوس‌ها اعتبار نخواهند داشت. با این حال، توکن‌ها قفل خواهند شد و برای فروش در دسترس خواهند بود.
محدودیت‌های شتاب‌دهنده‌ها چیستند؟
شما می‌توانید حداکثر ۵ شتاب‌دهنده را در هر بلوکی که برای فروش موجود است بخرید! هر شتاب‌دهنده دارای یک تاریخ انقضا، یک شرط بر حداقل مقدار سهم، یا یک محدودیت برای طرح خاص نگهداری دارد.